Wie is wie?

Op zoek naar iemand?


Guy D’haeseleer

Voorzitter/ Senator/
Vlaams Volksvertegenwoordiger
Gemeenteraadslid/
Lid BCSD/
Coördinator Forza Ninove Ondernemingen

Brusselseheerweg 102
9403 Neigem
Tel: 0495/48.36.97
guy.dhaeseleer@telenet.be

Dany Goessens

Secretaris/ Ledenwerking/
Gemeenteraadslid
Lid BCSD
Lid Raad van Bestuur AGB Ninove
Coördinator Sociale Media
Coördinator Forza Ninove solidair

Denderhoutembaan 201
9400 Ninove
Tel: 0475/62.97.35
secretaris@forzaninove.be
of dany.goessens@dagocom.be

Rudy Corijn

Ondervoorzitter / Gemeenteraadslid

Roe 20
9401 Pollare
Tel: 0498/88.31.65
rudy.corijn@skynet.be

Carola De Brandt

Penningmeester / Provincieraadslid

Ternat 261
9402 Meerbeke
Tel: 054/32.38.73
carola.de.brandt@oost-vlaanderen.be

Ilse Malfroot

Vlaams Volksvertegenwoordiger/
Gemeenteraadslid

Outerstraat 134
9406 Outer
Tel: 0499/86.50.32
ilse.malfroot@live.be

Stefaan Van Schepdael

Adj. Organisatie /
Gemeenteraadslid / vervanger BCSD

Rendestede 19
9400 Denderwindeke
Tel: 0471/11.31.39
stefvs007@yahoo.com

Levi Verberckmoes

Gemeenteraadslid

Botermelkstraat 51
9400  Appelterre-Eichem
Tel: 0475/83.62.30
brandhout.verberckmoes@hotmail.com

Femke D’Hondt

Gemeenteraadslid

Lieferingeplaats 24
9400 Lieferinge
Tel: 0495/66.89.60
dhondtfemke@hotmail.com

Gerd Rassaerts

Gemeenteraadslid

Dokstraat 70
9402 Meerbeke
Tel: 0478/96.24.45
grassaerts@skynet.be

Hedwig Steenhout

Gemeenteraadslid

Berrebroeckstraat 13
9406 Outer
Tel: 0475/97.89.22
hedwig.steenhout@hotmail.com

Renaat Raes

Gemeenteraadslid

Ophemstraat 100
9400 Voorde
Tel: 0474/31.45.35
renaatraes@hotmail.com

Caroline Vanbrabant

Gemeenteraadslid

Bovenhoekstraat 50
9406 Outer
Tel: 0477/48.36.17
vanbrabant.caroline@telenet.be

Dirk Verdoodt

Gemeenteraadslid

Flierendries 11
9400 Denderwindeke
Tel: 0483/00.15.15
verdoodt.dirk@telenet.be

Bavo Ardans

Gemeenteraadslid

Hofstad 46
9400 Okegem
Tel: 0475/38.15.32
ardansbrandstoffen@pandora.be

Dirk Van Opdenbosch

Lid BCSD

Klein Brabant 45
9402 Meerbeke
Tel: 0477/23 42 53
vanopdenboschdirk@hotmail.com

Luc Roelandt

Gemeenteraadslid

Kollestraat 7
9406 Outer
Tel: 0474/65.23.77
lucroelandt7@gmail.com

Freida Taylor

Bestuurslid / Coördinator Forza Ninove  Internationaal

Denderhoutembaan 201
9400 Ninove
Tel: 0472/35.58.59
freida@dagocom.be

Anja Dewinne

Bestuurslid / Coördinator Forza Ninove Senioren

Dokstraat 14
9402 Meerbeke
Tel: 0475/50.81.60
anja.dewinne@telenet.be

Gunther Goessens

Lid BCSD
Bestuurslid / Coördinator Organisatie

Godeystraat 21
9406 Outer
Tel: 0496/02.84.18
gen.goessens@skynet.be

Dirk Van Herreweghe

Bestuurslid
Hoofdredacteur Sociale Media

Denderhoutembaan 202 bus 2
9400 Ninove
Tel: 0478/76.49.46
van.herreweghe.dirk@telenet.be

Stania Van Loo

Bestuurslid

Onderwijslaan 2B bus 11
9400 Ninove
Tel: 0472/22.50.51
s.vanloo@hotmail.com

Karel Ardans

Bestuurslid

Okegembaan 241
9400 Ninove
Tel: 0496/66.12.83
karelardans@hotmail.be

Johan Ceuleneer

Bestuurslid

Ternat 261
9402 Meerbeke
Tel: 054/32.38.73

Kathleen De Brabanter

Bestuurslid

Rendestede 19
9400 Denderwindeke
Tel: 0472/38.01.40
dbkatje@gmail.com

Dirk De Groote

Bestuurslid

Smid Lambrechtstraat 71
9406 Outer
Tel: 0472/23.01.44

Annick Geerts

Bestuurslid

Cauterdreef 10
9406 Outer
Tel: 0477/18.76.73
geertsannick@hotmail.com

Patrick Marcelis

Bestuurslid

Lindenbergstraat 1
9400 Appelterre-Eichem
Tel: 0477/62.24.64
patrick.marcelis@telenet.be

André Van Cleemputte

Bestuurslid

Fernand Tavernestraat 105
9400 Ninove
Tel: 0478/557201

Vera Van Damme

Bestuurslid

Geraardsbergsestraat 58 bus 2
9400 Ninove
Tel: 0486/15.91.32
Vandamme.vera@gmail.com

Karolien Van den Spiegel

Bestuurslid

Astridlaan 55
9400 Ninove
Tel: 0498/41.68.33
karolien.vandenspiegel@hotmail.com

Micheline De Bodt

Bestuurslid

Edingsesteenweg 255
9400 Denderwindeke
Tel: 0473/92.29.09
michkendb@gmail.com

Laatst bijgewerkt op: 14 januari 2022 om 14.29 uur