Forza Ninove bouwt, naast de voetpatrouilles, ook een fietsteam uit.

Het fietsteam, als onderdeel van de verkeersdienst van de politiezone Ninove, werd opgericht om de nabijheid en zichtbaarheid van de lokale politie te verhogen.
Net zoals bij de patrouilles in het stadcentrum, moet het fietsteam ertoe bijdragen om aanspreekbaar te zijn en het subjectief onveiligheidsgevoel laten dalen.

Vandaag overhandigde de burgemeester de eerste fiets voor het fietsteam van politiezone Ninove.

De fiets heeft als voordeel dat hij zeer mobiel is en zal voornamelijk worden ingezet tijdens evenementen en patrouilles. Momenteel staat er nog een vacature open binnen het fietsteam, wij kijken ernaar uit om zo snel mogelijk een geschikte medewerker hiervoor te selecteren. 

Burgemeester Guy D’haeseleer: “Op deze manier werkt het Forza Ninove – stadsbestuur haar veiligheidsbeleid stelselmatig verder uit. We hebben de Ninoofse kiezers beloofd, dat meer veiligheid een absolute prioriteit zou zijn in ons beleid. We zijn hier dan ook onmiddellijk mee aan de slag gegaan, en werken verder aan andere projecten die het onveiligheidsgevoel bij de Ninovieters moeten doen dalen. Naast de verruiming van de openingsuren ’s avonds en in het weekend, het inzetten van voetpatrouilles, de kaderuitbreiding met een anti-drugshond, is de uitbouw van een fietsteam een volgende stap.

Misschien bent u ook geïnteresseerd in ...