Wie is wie?

Op zoek naar iemand?


Guy D’haeseleer

Voorzitter/ Senator/
Vlaams Volksvertegenwoordiger
Gemeenteraadslid/
Lid BCSD OCMW/
Coördinator Forza Ninove Ondernemingen

Brusselseheerweg 102

9403 Neigem

Tel: 0495/48.36.97

guy.dhaeseleer@telenet.be

Dany Goessens

Secretaris/ Ledenwerking/
Lid BCSD OCMW
Coördinator Sociale Media
Coördinator Forza Ninove solidair

Denderhoutembaan 201

9400 Ninove

Tel: 0475/62.97.35

secretaris@forzaninove.be

Rudy Corijn

Ondervoorzitter / Gemeenteraadslid

Roe 20

9401 Pollare

Tel: 0498/88.31.65

rudy.corijn@skynet.be

Carola De Brandt

Penningmeester / Provincieraadslid

Ternat 261

9402 Meerbeke

Tel: 054/32.38.73

carola.de.brandt@oost-vlaanderen.be

Ilse Malfroot

Gemeenteraadslid/
Vlaams Volksvertegenwoordiger

Outerstraat 134

9406 Outer

Tel: 0499/86.50.32

ilse.malfroot@live.be

Stefaan Van Schepdael

Adj. Organisatie /
Gemeenteraadslid / vervanger BCSD

Rendestede 19

9400 Denderwindeke

Tel: 0471/11.31.39

stefvs007@yahoo.com

Levi Verberckmoes

Gemeenteraadslid

Botermelkstraat 51

9400  Appelterre-Eichem

Tel: 0475/83.62.30

brandhout.verberckmoes@hotmail.com

Femke D’Hondt

Gemeenteraadslid

Paul De Montplein 8 bus 3

9400 Ninove

Tel: 0495/66.89.60

dhondtfemke@hotmail.com

Gerd Rassaerts

Gemeenteraadslid

Dokstraat 70

9402 Meerbeke

Tel: 0478/96.24.45

grassaerts@skynet.be

Sanne Plancke

Gemeenteraadslid / Coördinator jongerenwerking

Lietersberg 47

9400 Denderwindeke

Tel: 0475/45.92.63

sanne.plancke@telenet.be

Hedwig Steenhout

Gemeenteraadslid

Berrebroeckstraat 13

9406 Outer

Tel: 0475/97.89.22

hedwig.steenhout@hotmail.com

Renaat Raes

Gemeenteraadslid

Ophemstraat 100

9400 Voorde

Tel: 0474/31.45.35

renaatraes@hotmail.com

Raf Waltniel

Gemeenteraadslid

Gemeentehuisstraat 12

9402 Meerbeke

Tel: 0471/05.44.17

raffotograaf@hotmail.com

Caroline Vanbrabant

Gemeenteraadslid

Bovenhoekstraat 50

9406 Outer

Tel: 0477/48.36.17

vanbrabant.caroline@telenet.be

Dirk Verdoodt

Gemeenteraadslid

Flierendries 11

9400 Denderwindeke

Tel: 0483/00.15.15

verdoodt.dirk@telenet.be

Bavo Ardans

Gemeenteraadslid

Hofstad 46

9400 Okegem

Tel: 0475/38.15.32

ardansbrandstoffen@pandora.be

Sophie Tiebergijn

Gemeenteraadslid

Brakelsesteenweg 179

9406 Outer

Tel: 0475/26.80.45

sophie.tiebergijn@hotmail.com

Dirk Van Opdenbosch

Lid BCSD OCMW

Klein Brabant 45

9402 Meerbeke

Tel: 0477/23 42 53

vanopdenboschdirk@hotmail.com

Luc Roelandt

Lid BCSD OCMW

Kollestraat 7

9406 Outer

Tel: 0474/65.23.77

lucroelandt7@gmail.com

Freida Taylor

Bestuurslid / Coördinator Forza Ninove  Internationaal

Denderhoutembaan 201

9400 Ninove

Tel: 0472/35.58.59

freida@dagocom.be

Anja Dewinne

Bestuurslid / Coördinator Forza Ninove Senioren

Dokstraat 14

9402 Meerbeke

Tel: 0475/50.81.60

anja.dewinne@telenet.be

Gunther Goessens

Bestuurslid / Coördinator Organisatie

Godeystraat 21

9406 Outer

Tel: 0496/02.84.18

gen.goessens@skynet.be

Dirk Van Herreweghe

Bestuurslid

Denderhoutembaan 202 bus 2

9400 Ninove

Tel: 0478/76.49.46

Stania Van Loo

Bestuurslid

Onderwijslaan 2B bus 11

9400 Ninove

Tel: 0472/22.50.51

s.vanloo@hotmail.com

Karel Ardans

Bestuurslid

Okegembaan 241

9400 Ninove

Tel: 0496/66.12.83

karelardans@hotmail.be

Johan Ceuleneer

Bestuurslid

Ternat 261

9402 Meerbeke

Tel: 054/32.38.73

Kathleen De Brabanter

Bestuurslid

Rendestede 19

9400 Denderwindeke

Tel: 0472/38.01.40

dbkatje@gmail.com

Dirk De Groote

Bestuurslid

Smid Lambrechtstraat 71

9406 Outer

Tel: 0472/23.01.44

Annick Geerts

Bestuurslid

Cauterdreef 10

9406 Outer

Tel: 0477/18.76.73

geertsannick@hotmail.com

Patrick Marcelis

Bestuurslid

Lindenbergstraat 1

9400 Appelterre-Eichem

Tel: 0477/62.24.64

André Van Cleemputte

Bestuurslid

Fernand Tavernestraat 105

9400 Ninove

Tel: 0478/557201

Vera Van Damme

Bestuurslid

Geraardsbergsestraat 58 bus 2

9400 Ninove

Tel: 0486/15.91.32

Vandamme.vera@gmail.com

Karolien Van den Spiegel

Bestuurslid

Astridlaan 55

9400 Ninove

Tel: 0498/41.68.33

karolien.vandenspiegel@hotmail.com

Laatst bijgewerkt op:  9 juni 2020 om 12.40 uur